Ochutnejte u nás

Jsme hrdí no to, že i když je většina těchto produktů v ceně ubytování, neodbýváme Vás  levnými dodavateli, ale jsme schopni kvalitu držet velmi vysoko.

Káva na snídani i odpolední bufet

RODINNÁ PRAŽÍRNA KÁVY V BRNĚ – PENERINI COFFEE

Brněnská  rodinná pražírna 100% arabic. Nakupuje kávy z plantáží z celého světa s dohledatelným původem.

Věříme, že si na naší kávě pochutnáte a oceníte rozdíly, které čerstvá káva nabízí.

Rozlévané limonády a džusy

TROPICO – 100% přírodní džus bez konzervantů.
Malá firma z Olomučan u Blanska je naším dodavatel mražených ovocných koncentrátů, ze kterých pro Vás mícháme snídaňové džusy a limonády.

Koncentráty jsou vyrobeny z plně vyzrálého ovoce a zeleniny bohaté chuti, plné vitamínů a osvěžující šťávy. Jsou zpracovány šetrnou metodou přímo na plantážích a v sadech z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny.

Smícháním koncentrátu s vodou dostaneme 100% přírodní džus prvotřídní kvality bez chemických konzervačních přípravků, barviv, bez přídavku cukru a bez pasterizace.

Likéry a lihoviny

Firmu ŽUSY s.r.o., která stojí za legendou českého lihovarnictví, založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové MartinJosef a Jan. V Boršicích u Blatnice tak vyrostl lihovar nebojíme se napsat světového formátu, který má velkou zásluhu na obrodě kvalitní výroby destilátů v ČR.

Lihovar zpracovává ovoce z vlastních sadů, které jsou v jedné z nejlepších lokalit na pěstování ovoce na Moravě.

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. “Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno,” říkají zástupci dvougeneračního distributora lepší nálady.

Víno

Vinařství Košut – Rodinné vinařství, je středně velkou vinařskou firmou sídlící v obci Prušánky, s provozovnou v Moravské Nové Vsi a s archivními sklepy v malebné vesničce vinných sklepů „Nechory“. Hlavními představiteli rodinné firmy jsou bratři Luděk a Jaroslav Košutovi.

,, Naším cílem je kladení důrazu na co nejvyšší kvalitu vín, o čem svědčí uznání na prestižních vinařských akcích a výstavách, s uvedením našich vín i v Salonu vín ČR.“

Call Now Button