Tel.: +420 777 13 23 43
u Rechů

Masáže

Dobrý den, jmenuji se Tomáš Rudolf a masírování je pro mě  srdeční záležitost. Věřím,   že masáž může pomáhat 
léčit bolesti nejen těla, ale i duše. Vždy se snažím co nejlépe naladit na klienta, ale také na vnější vlivy, jako jsou například fáze měsíce, nebo počasí. Při samotné masáži pak intuitivně  kombinuji různé masážní techniky tak, aby v danou chvíli podporovaly přirozený tok energie. Mým cílem je, aby se během masáže klient maximálně  uvolnil a po masáži odcházel odpočatý. Budu rád, pokud se rozhodnete moji masáž , v příjemném prostředí penzionu U Rechů, vyzkoušet. Váš Tomáš

Pozn.: Jelikož zde nejsem stále, je nutná objednávka předem s minimální délkou masáží 120 minut ( dvě hodinové nebo jedna dvouhodinová)

Relaxační masáž těla, délka cca 60 minut ……650,‐    120 min ………………………………… 1250,‐ 

Hlavním cílem relaxační masáže je přirozená harmonizace těla i duše. Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit tělo a zbavit se nahromaděného stresu. Představuje příjemný způsob, jak rychle načerpat čerstvé síly. Dovede pomáhat od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí. Podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z lidského organismu. Dodává novou energii a sílu do boje s každodenními povinnostmi.

 


Breussova masáž, délka cca 60 minut……………………………………………………………….. 650,‐ 

Jde o jemnou, energetickou masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády.Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratly, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou,   a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí   na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit   svou funkci – odpružení a rotace páteře, ochrana nervů  před stlačením (které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení…)

 

Metamorfní technika, délka 60 minut ……………………………………………………………….. 450,‐ 

Metamorfní technika je hluboce účinnou metodou uvolňující energetické bloky vzniklé v prenatálním období, mající vliv   na kvalitu prožívání současného života. Aplikací této metody tedy odstraňujeme duševní, psychické a emocionální bloky, přeměňujeme životní vzorce a navracíme stav ošetřovaného   do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností.

 

Medová detoxikační masáž ‐ délka   cca 60 minut……………………………………………..…….750,-

Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Pomocí speciální tlakové masáže vyplavou toxiny nax povrch kůže a jsou zcela zřetelně  rozpoznatelné. Medová masáž je vynikající způsob jak znovu nastartovat svůj imunitní systém. Pracujeme pouze s medem   od včelaře z Moravského Krasu.

 

Čokoládová masáž    délka cca 60 minut…………….. 750,‐    de luxe ‐ délka cca 90 minut…… 950,‐ 

Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým kůrám a je královnou mezi masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla.  Čokoláda napomáhá   k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky   a k formování postavy.  Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů  radosti, zejména endorfinů   a serotoninu, což napomáhá ke zlepšení nálady. Vůně čokolády a příjemná nálada Vás bude provázet po celý den.

 

Kokosová masáž zpravidla začíná přírodním kokosovým peelingem, s jehož pomocí dojde ještě  před samotnou masáží k odstranění šupinaté kůže a prokrvení pokožky. Díky peelingu hrubými  částečkami bude pokožka celého těla připravena k absorpci výživných látek z panenského kokosového oleje, kterým masáž probíhá. Peeling zároveň  omlazuje pokožku, urychluje výstavbu nové zdravé tkáně, vyživuje a hluboce hydratuje. Kokosový olej je od nepaměti ceněn pro své blahodárné účinky na organismus. Užití v kulinářství   je všeobecně známo, ale věděli jste, že kokosový olej dlouhodobě hydratuje a zvlhčuje pokožku? Jeho složení je blízké tukům v pokožce, proto jej ochotně  přijímá a využívá pro svou regeneraci. Pracujeme s bio kokosovým olejem, který pochází z palmových hájů na pobřeží jižní Indie. Palmy jsou pěstovány v  čisté přírodě podle zásad kontrolovaného ekologického zemědělství. Zralé plody jsou ručně  zpracovány tradiční metodou lisování za studena. Jedině tak si olej uchovává všechny vitamíny a antioxidační látky prospěšné lidskému organismu.

 

Antistresová masáž hlavy ‐ délka cca 60 minut ……………………………………………………… 650,‐ 

Masáž je vhodná ke kombinaci s jinými masážemi. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na  částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je  člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí.Masáž obličeje má nejblahodárnější a maximálně  relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené do kůže, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí.

 

Dětská  masáž, délka cca 30 minut………………………………………………………………………. 350,‐ 

Dětská masáž je smysluplnou masáží, budou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí, stanou   se klidnější. Fyziologicky se stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což má vliv na rozvoj všech tkání a  činnost orgánů.   V souvislosti se stimulací krevního oběhu se zlepšuje podpora dýchání, celý organismus je dobře okysličován, podporuje se rozvoj hrudníku a správné držení těla.Masáže jsou určeny dětem od 4  ‐16let a jsou prováděny velmi jemnou technikou s přihlédnutím k věku a potřebám dítěte. Používány jsou přírodní rostlinné oleje bez konzervantů, barviv a dalších přidaných látek. Tyto oleje naopak obsahují vysoké množství vitamínů  a minerálů, výborně   se vstřebávají a působí blahodárně  na jemnou dětskou pokožku. Rodiče se mohou masáže zúčastnit.   Děti po masáži obdrží malý dárek.